elementy metalowe na zamówienie

USŁUGI

OBRÓBKA STALI SZLACHETNYCH

konstrukcje spawane

Wentylacje

meble nierdzewne producent

Rurociągi i instalacje przemysłowe

sprawdź nasze oferty pracy

Sprawdź

Witamy!

Ze względu na swoje właściwości i cechy, aluminium i stale szlachetne, a w szczególności stale nierdzewne, stanowią podstawowy materiał do bardzo wielu zastosowań, zarówno w przemyśle, jak i w zastosowaniach domowych i wykończeniowych.

Wykonane z nich elementy są zarówno bardzo estetyczne, jak i niezwykle trwałe w porównaniu z innymi alternatywami. Rozumiejąc potrzeby i wymagania stawiane różnorodnym produktom wykonywanym z tych materiałów, a także dysponując wieloletnim doświadczeniem, możemy spełnić Państwa oczekiwania dotyczące waszych projektów i inwestycji.

O NAS

Firma Hydrotest działa na rynku elementów stalowych i aluminiowych od 1989 roku. Od samego początku specjalizujemy się w realizacji projektów na indywidualne zamówienie naszych klientów i w produkcji małonakładowej.

Ponad 25 lat doświadczenia w realizacji zamówień zarówno dla przemysłu, jak i klientów indywidualnych pozwoliło nam zbudować solidny zespół specjalistów i zbudować dużą bazę wiedzy. Te dwa elementy, w połączeniu z własnym specjalistycznym parkiem maszynowym są gwarancją, że jesteśmy w stanie pomyślnie zrealizować nawet najbardziej wymagające i trudne projekty. Natomiast indywidualne podejście do każdego nowego zlecenia powoduje, że nasi klienci otrzymują produkty dokładnie takie, jakich potrzebują.

ZAUFALI NAM

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image