O FIRMIE

Firma Hydrotest z siedzibą w Gdańsku powstała w 1989 roku jako niewielkie rodzinne przedsięwzięcie „garażowe” i od tego czasu sukcesywnie się rozwija. Od początku specjalizuje się w produkcji elementów i konstrukcji ze stali szlachetnych i aluminium na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki temu w trakcie ponad 25 lat obecności na rynku udało nam się zdobyć szerokie doświadczenie i zbudować bardzo dużą bazę wiedzy w tej dziedzinie.

Pierwszy duży krok w rozwoju naszej działalności miał miejsce w 2003 roku, wraz z zakupem nieruchomości w miejscowości Wocławy pod Gdańskiem i rozpoczęciem budowy dużej hali produkcyjnej, do której przenieśliśmy działalność produkcyjną w 2006 roku. Wraz z powiększeniem się powierzchni produkcyjnych, rozbudowywaliśmy stopniowo nasz park maszynowy. Między innymi w 2008 roku, dzięki wsparciu z funduszy europejskich, zakupiliśmy wycinarkę laserową, która pozwoliła nam poszerzyć naszą ofertę o usługi cięcia laserowego.

Niedawno rozpoczęliśmy wznoszenie kolejnego budynku produkcyjno-biurowego, który w niedalekiej przyszłości pozwoli nam na jeszcze większą rozbudowę parku maszynowego i zwiększenie produkcji. Pierwszym nabytkiem z myślą o nowym budynku jest nowocześniejszy model wycinarki laserowej, która pozwala nam na szybsze i jeszcze dokładniejsze wycinanie blach o jeszcze większej niż dotychczas grubości.

Doświadczenie

Od samego początku naszej dzielności specjalizujemy się w obróbce stali szlachetnych i aluminium oraz realizacji projektów na indywidualne zamówienie klienta. Nasza działalność obejmuje przygotowanie materiału (jego pocięcie, pogięcie, szlifowanie lub polerowanie) i wytworzenie produktu według specyfikacji, projektu i wskazówek klienta. Realizujemy zlecenia dla wielu branż przemysłu, jak i klientów indywidualnych, w tym między innymi dla przemysłu spożywczego, branży budowlanej i drogowej, ochrony środowiska, stoczni jachtowych, gastronomii i firm zajmujących się wyposażaniem wnętrz.

ZAUFALI NAM

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image