FAQ

  1. Czy zajmują się Państwo produkcją elementów według indywidualnego projektu?

Tak. Jest to jeden z filarów naszej działalności. Specjalizujemy się w realizacji małonakładowych produktów oraz produktów na indywidualne zamówienie klienta. Wystarczy dostarczyć nam rysunek projektowy i/lub wykonawczy, a resztą zajmą się pracownicy naszej firmy. W przypadku trudniejszych lub bardzo nietypowych konstrukcji i elementów konieczne mogą być konsultacje z klientem w celu doprecyzowania szczegółów.

  1. Z jakimi typami materiałów Państwo pracują?

Specjalizujemy się w pracy z szeroko pojętymi stalami szlachetnymi, w tym głównie ze stalami nierdzewnymi i kwasoodpornymi. Wykonujemy także dużo elementów z aluminium, a także na życzenie klienta ze stali czarnej i innych gatunków.

  1. Jaka jest Państwa specjalizacja produkcji?

Specjalizujemy się w wytwarzaniu produktów na indywidualne zamówienie klienta, których nie można zdobyć w żaden inny sposób. Nasza działalność skupia się na produkcji małonakładowej do konkretnych inwestycji, w tym elementów prototypowych.

  1. Jakim parkiem maszynowym Państwo dysponują?

Wśród wielu naszych maszyn na szczególną uwagę zasługuje nowoczesna wycinarka laserowa, pozwalająca na bardzo precyzyjne wycinanie praktycznie dowolnego kształtu. Dysponujemy również prasami krawędziowymi, tokarkami i wieloma innymi mniejszymi maszynami i narzędziami do realizacji praktycznie każdego zlecenia. W przypadku konieczności zastosowania bardzo nietypowych narzędzi, współpracujemy z wieloma podwykonawcami, dzięki którym możemy podjąć się praktycznie każdego zlecenia.

  1. Czy świadczą Państwo usługi doradcze?

W przypadku każdego realizowanego przez nas zlecenia oferujemy naszym klientom całe nasze doświadczenie i bazę wiedzy. Większość realizowanych przez nas projektów jest indywidualnie omawiana z klientem, dzięki czemu klient zyskuje pewność, że produkt końcowy spełni jego oczekiwania.

  1. Czy świadczą Państwo usługi transportowe?

Istnieje możliwość dowozu małych i średnich elementów w najbliższej okolicy naszego zakładu własnym transportem. W przypadku większych konstrukcji lub większych odległości klient albo sam odbiera produkt, albo organizujemy jego wysyłkę transportem zewnętrznym.

  1. Czy realizują Państwo montaż u klienta?

Tak, istnieje taka możliwość. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie i może również obejmować montaż w lokalizacji wskazanej przez klienta.

ZAUFALI NAM

Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image
Owl Image